NeFReT'in Dünyası,,, Sizinle Birlikte Her Saniye Büyüyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NeFReT'in Dünyası,,, Sizinle Birlikte Her Saniye Büyüyoruz

resulzadem

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uydurma

YazarMesaj
RaPMaTiX
DENEYİMLİ ÜYE
DENEYİMLİ ÜYE
RaPMaTiX

uydurma Empty
MesajKonu: uydurma   uydurma EmptyPerş. Ocak 04, 2007 4:14 pm

bu bizim sınıftan bi kac kişiye(su anda aklımdan gecenlerim sadece ve sadece)

kıskanclıktan taklide basladı sevilmekti tek amacı ama herkes kopyalıgını anladı bir anda bütün ümitleri yıkıldı bi sevgili bulmus da götü kalkmıs anlatya anlata susamamıs baskalarıyla konusunca kendini üstün sayarmıs halbuki eksilerde tavan yapmıs dediklerini umursayan yok yavum senin kullandıgın sevgiline neler verdin kimbilir arkamdan dedikoduyu herkes yapabilir önemli olan yüzüme sölemektir gercekleri duyunca yüzün asıldı kıskanclık damarın 5 kez daha kasıldı yok su fln peşindeymiş ama onların hepsinin amacı belliymiş milletin arkaından laf atarken arkana bakmayı unuttun kollamayı kendine değil baskasına buyurdun sonunda kendinde konustuların gibi oldun ne kadar inkar etsende senin de malın bellendi iyice herse arkandan kasar dior emince ama sen bunları önemsememekte peşindekilerin hepsi bilmem nerene geliyor hiçbiri senin duygularını önemsemiyor ama sen hala beni seviyo triplerinde kendini atıyorsun sahnelere timsah gözyaslarına karnımız tok huzursuzluk olmasın lafımız yok işte böle sımardın cok bunların hepsi sana b.k özentilere karnımız tok birazda kendin ol lütfen begenmişlik yapıp gel bana özen ama içini degiştirmezsin ki sen olamazsın asla ben

[vayy be bi anda ne yazdım konu karısık oldu biraz ama umarım iyidri oturup yazsam heralde daha manyaq olurdu]
RaPMaTiX
DENEYİMLİ ÜYE
DENEYİMLİ ÜYE
RaPMaTiX

uydurma Empty
MesajKonu: Geri: uydurma   uydurma EmptyCuma Ocak 12, 2007 5:41 pm

YA KİMSEDEN MESAJ GELMİYO Sad

uydurma
1 sayfadaki 1 sayfası